Η σελίδα κάνει χρήση Cookies. Η χρήση της συνεπάγεται η αποδοχή των όρων χρήσης. This site uses cookies to help us provide quality services. Using our services, you consent to the use of cookies.

ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΕΔΩ:

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ

Εμπρός λοιπόν, καλο μου ψηφοδέλτιο!

Γράφτηκε από τον/την ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΙΣ . Στην κατηγορία: ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Αυτό θα έλεγε ο Σαϊνης, αν ηταν υποψήφιος... Εμπρός για εναν καλύτερο Δήμο. Όλοι αυτο υπόσχονται, ποιο μπορεί να το κάνει πραγματικότητα; ποιος έχεις τις γνώσεις και την θέληση; Ας δούμε τα ονόματα ανα συνδιασμό.

 

Αυτό θα έλεγε ο Σαϊνης, αν ηταν υποψήφιος... Εμπρός για εναν καλύτερο Δήμο. Όλοι αυτο υπόσχονται, ποιο μπορεί να το κάνει πραγματικότητα; ποιος έχεις τις γνώσεις και την θέληση; Ας δούμε τα ονόματα ανα συνδιασμό.

ΤΣΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ



        ΕΚΛΟΓΙΚΗ
  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
1 ΑΡΓΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  
2 ΑΣΒΕΣΤΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
3 ΒΑΘΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
4 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
5 ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
6 ΓΗΡΟΥΣΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ(ΘΡΑΣΟΣ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
7 ΓΚΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
8 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
9 ΔΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
10 ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΝΑΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
11 ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
12 ΕΥΤΑΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
13 ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
14 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
15 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
16 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
17 ΚΙΟΣΣΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΛΩΝ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
19 ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΣΕΛΙΓΚΑΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
20 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
21 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΜΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
22 ΜΠΑΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
23 ΜΠΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
24 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
25 ΝΤΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) ΣΠΥΡΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
26 ΟΡΟ'Ι'ΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
27 ΠΑΠΑΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
28 ΠΟΥΛΙΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
29 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
30 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
31 ΣΟΦΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
32 ΤΑΥΛΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
33 ΤΣΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
34 ΤΣΟΚΟΥΡΗΣ ΔΑΒΙΔ ΓΚΕΛΑ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
35 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
36 ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ)
        ΕΚΛΟΓΙΚΗ
  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
37 ΒΙΤΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΚΤ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΡΙΓΛΙΑΣ)
38 ΒΟΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΤΡΙΓΛΙΑΣ)
39 ΚΑΚΑΡΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΡΙΓΛΙΑΣ)
40 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΡΙΓΛΙΑΣ)
41 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΓΡΑΜΕΝΟΣ (ΤΡΙΓΛΙΑΣ)
42 ΚΑΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΡΙΓΛΙΑΣ)
43 ΜΠΟΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΤΡΙΓΛΙΑΣ)
44 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΤΡΙΓΛΙΑΣ)
45 ΤΣΙΚΟΥΤΑ-ΓΚΙΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΡΙΓΛΙΑΣ)
        ΕΚΛΟΓΙΚΗ
  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
46 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
47 ΑΥΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
48 ΒΑΛΑΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
49 ΒΟΤΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
50 ΒΟΥΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
51 ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
52 ΕΜΙΝΙΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ ΒΑΛΕΡΙ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
53 ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
54 ΚΟΚΚΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
55 ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΞΑΚΗΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
56 ΛΕΩΝΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
57 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
58 ΜΗΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
59 ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΝΤΑΝΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
60 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
61 ΝΤΑ'Ι'ΚΟΥ-ΔΑ'Ι'ΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
62 ΟΡΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
63 ΠΑΝΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
64 ΡΟΥΖΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
65 ΤΖΙΛΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
66 ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)
         
  ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  
67 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΟΝΤΙΟΣ) ΣΤΕΦΑΝΟΣ  
68 ΚΑΤΣΙΡΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  
69 ΚΟΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
70 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
71 ΠΑΝΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
72 ΤΣΙΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
         
  ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ  
73 ΔΕΛΗΜΑΝΩΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ  
74 ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
75 ΚΟΥΤΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
76 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
77 ΠΑΡΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  
78 ΣΓΟΥΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
         
  ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  
79 ΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
80 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ  
81 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
82 ΤΣΙΓΓΕΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) ΑΒΡΑΑΜ  
83 ΦΑΧΙΡΙΔΗΣ ΡΟΛΑΝΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
84 ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
         
  ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  
85 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ-ΚΛΗΜΑΝΤΑΚΗ ΟΛΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  
86 ΚΟΥΔΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
87 ΛΥΜΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
88 ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
89 ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  
90 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) ΙΩΑΝΝΗΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΜΑΜΑΝΤΟΣ  
91 ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
92 ΔΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
93 ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
94 ΤΡΑΤΣΕΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) ΙΩΑΝΝΗΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ  
95 ΔΡΟΣΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  
96 ΧΑΜΑΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ  
97 ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
98 ΣΑΛΙΩΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
99 ΣΑΛΤΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
100 ΤΣΕΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  
101 ΓΑΛΕΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΧΡΗΣΤΟΣ  
102 ΚΟΥΛΙΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  
103 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
104 ΜΑΝΑΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ  
105 ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ  
106 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
107 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  
108 ΣΚΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  
109 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  
110 ΜΠΑΧΑΡΟΥΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
111 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ  
112 ΤΣΕΛΕΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ  
113 ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
114 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ  
115 ΣΙΜΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  
116 ΤΣΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΦΙΛΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  
117 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
118 ΖΟΥΡΑΒΛΙΩΒΑ ΟΛΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
119 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ  
120 ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ  
121 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
122 ΜΗΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
123 ΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  
124 ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ν.ΤΕΝΕΔΟΥ  
125 ΚΑΠΗΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
126 ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
127 ΜΠΑΛΙΑΓΚΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΠΕΤΡΟΣ  
128 ΣΑΛΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΓΩΝΙΑΣ  
129 ΜΕΝΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
130 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
131 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
132 ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΘΕΟΦΙΛΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΟΤΕΙΔΑΙΑΣ  
133 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΡΟΣ  
134 ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ (ΦΩΝΗ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
135 ΜΠΑΒΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  
136 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΣΙΛΑΤΩΝ  
137 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
138 ΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  
139 ΟΡΜΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  
140 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ'Ι'ΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  
141 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
142 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ  
143 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  
144 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  
145 ΞΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  
146 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  
147 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
         
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  
148 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  
149 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
150 ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΝΤΕΜΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  
151 ΧΑΡΙΣΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

--------------------------------------------------------------------------------------------

{ΓΚΙΛΗΣ-ΦΩΤΟ}

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ....



ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΑΡΜΑΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΔΑΡΕΙΟΥ - ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΖΑΡΤΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΚΑΒΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΚΟΚΚΙΝΑΔΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΚΟΥΒΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΜΕΤΖΙΚΗ - ΔΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΜΠΑΧΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΜΠΕΖΕΡΤΖΗ – ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΙΑΚΩΒΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΔΑΡΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΝΤΕΝΙΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΣΑΓΓΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΑΛΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΤΡΥΦΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΤΣΑΚΩΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΤΣΑΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ - ΡΟΥΚΑ ΖΩΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΒΑΡΟΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
ΦΑΛΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ – ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΝΤΟΣ

ΚΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΟΥΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΖΑΛΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΑΡΛΕΝ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΒΡΑΑΜ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΚΕΙΜ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΚΑΛΠΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ
ΓΙΑΛΑΓΚΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΚΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΓΚΙΑΓΚΙΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΟΣ (ΤΟΝΙΣ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΚΡΑΝΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΜΑΡΑΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΜΠΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΥΛΛΙΑΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΞΥΡΟΣΤΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΜΗΝΑ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΠΑΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΕΜΜΟΡΦΥΛΗ (ΕΜΜΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΑΜΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΚΕΛΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΣΟΥΜΠΟΥΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΡΗΓΑ
ΤΟΜΠΟΥ - ΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΕΤΕΤΖΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΣΙΛΑΤΩΝ
ΔΟΛΑΜΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ
ΚΥΡΙΑΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ- ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
ΚΑΛΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΚΟΥΜΠΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΠΙΝΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
1 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
2 ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
3 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
4 ΙΓΓΛΕΖΑΚΗ ΖΑΝΕΤΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΔΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
6 ΚΑΡΑΓΚΑΣΙΔΗΣ ΤΕΜΟΥΡ (ΕΥΘΥΜΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
8 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
9 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ


ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΕΛΛΙΣΑΙΟΣ (ΑΚΙΣ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΜΕΛΕΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΑΛΕΞΗ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΠΑΡΕΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ


ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΕΡΓΙΝΑ του ΔΡΟΣΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ


ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΠΛΑΓΙΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΘΕΑΝΩ του ΣΤΥΛΛΙΑΝΟΥ
ΣΤΑΜΙΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
ΤΣΑΚΙΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΟΦΟΥΛΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΕΝΕΔΟΥ


ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ


ΖΙΑΝΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
 
--------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
ΚΑΡΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 
BORRMANN KONSTANTIN LARS του HELMUT
ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΚΑΒΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΕΥΓΙΤΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΜΑΡΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΜΠΡΑΤΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΕΝΙΑ
ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΓΑΛΑΤΣΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΙΑΛΑΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΧΟΝΤΗ
ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΑΓΚΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΕΛΗ) του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΚΑΒΑΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΑΖΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΛΤΑΒΕΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΟΡΕΣΤΗ
ΚΑΣΣΑΜΑΝΩΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΛΑΝΔΡΗ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΝΤΟΜΟΥΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ  του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΟΝΑ του ΣΩΤΑ
ΠΑΠΑΜΕΤΗ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΤΡΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ - ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΙΑΦΛΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΚΡΙΒΟΥ
ΤΣΑΚΩΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΛΟΥΚΑ
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΠΑΥΛΟΥ
ΤΣΙΡΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΑΤΕΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΧΑΝΟΥΔΗ - ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)  συζ.  ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΥ
ΛΕΛΕΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΕΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΑΒΤΑΝΤΙΛ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΛΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ – ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗ  ΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΚΟΥΦΙΔΟΥ – ΒΑΡΕΝ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΙΝΑΜΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΓΚΑΡΑΚΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΚΙΒΙ
ΔΙΑΒΑΤΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΕΤΡΟΥ
ΘΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚH ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΠΟΥΡΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΤΟΓΙΑΝΝΗ - ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΝΤΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
ΓΙΑΚΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΖΕΡΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΜΑ
ΚΡΑΣΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΑΡΙΟΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ
 ΜΠΕΚΙΑΡΗ  ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΣΑΡΟΓΛΟΥ – ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ
ΧΑΤΖΗΓΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΟΝΤΣΑΚΗ - ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΗ  ΖΩΓΡΑΦΩ (ΦΕΝΙΑ) συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΒΥΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΕΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΤΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΤΣΙΡΙΜΠΑΣΗ - ΛΕΜΟΝΗ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΔΩΡΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΞΑΝΘΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΓΚΕΛΑΚΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
ΤΕΛΛΟΓΛΟΥ  ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΙΡΙΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΓΩΝΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΖΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΧΑΡΕΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΟΤΕΙΔΑΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΑΡΛΕΤΤΕ του ΧΕΪΝΡΙΣ
ΛΙΑΛΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΜΑ
ΠΑΠΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΕΝΕΔΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ - ΜΑΣΤΡΑΛΕΞΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΥΧΤΕΡΔΗ - ΚΟΡΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) συζ. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΠΛΑΓΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΜΠΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΣΙΛΑΤΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΑΖΑΚΗ - ΣΤΕΡΙΟΥΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΨΑΘΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 
ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΟΥΝΑ - ΜΠΟΖΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Σχετικά με τον αρθρογράφο:
ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Author: ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣEmail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικές πληροφορίες:
Ιδρυτής, Αρχισυντάκτης, Webmaster
Τελευταία άρθρα του ίδιου αρθρογράφου: